Dostawa


Ceny i dostępne formy standardowych przesyłek podane są podczas składania zamówienia. Podana cena i forma przesyłki może ulec zmianie przy nietypowych lub łączonych przesyłkach, o czym Zamawiający zostanie niezwłocznie poinformowany drogą elektroniczną. Klient zobowiązany jest potwierdzić nową formę przesyłki i pokryć ewentualną różnicę kosztu przesyłki, w przeciwnym razie zamówienie zostanie anulowane.

Paczki są wysyłane za pomocą Poczty Polskiej lub firmy InPost. Czas dostawy paczki przez w/w firmy nie wlicza się do czasu realizacji zamówienia. Sklep nie odpowiada za opóźnienia w dostawie spowodowane niewywiązywaniem się przez w/w firmy z umów obsługi przewozowej i pocztowej.

Zwrot towaru


1. ZWROTÓW NIE PRZYJMUJEMY, ponieważ nabyte w naszym sklepie produkty są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie przedmiotem świadczenia jest Produkt nieprefabrykowany, wyprodukowany według specyfikacji konsumenta.

2. Wszystkie produkty wykonywane w naszym sklepie są wykonywanie na zamówienie i według indywidualnych parametrów wskazanych w zamówieniu. Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta Dz.U.2014 poz. 827 ze zm., prawo do odstąpienia od umowy w terminie 14 dni nie obejmuje umowy w której przedmiotem świadczenia jest produkt nieprefabrykowany, wyprodukowany według specyfikacji konsumenta lub służący zaspokojeniu jego potrzeb.